Life With Raia

תרופות

טקסים

מזכרת

ראיה

מורה רוחנית ואמנית המחברת אותנו לטבע ולמסורות עתיקות

ראיה היא אישה יוצאת דופן שעברה חיים עשירים ומגוונים. היא למדה ישירות מנשים ילידיות ברחבי העולם, החל מיוון מולדתה ועד לאסיה, מרכז ודרום אמריקה. חוויות אלו עיצבו את ראייתה הייחודית ואת גישתה לחיים, אותה היא משתפת כיום עם אחרים באמצעות עבודתה כאמנית ומורה רוחנית.

דרך האלכימיה והאומנות של עבודה עם צמחי מרפא וסופר-פוד, ראיה פותחת צוהר לעולם קסום של ריפוי והתחדשות. היא מנחה מגוון של סדנאות ותכניות עונתיות, טקסים קבוצתיים, מסעות רוחניים ומפגשי ריפוי, בהם היא משתמשת בידע העתיק שרכשה ובכישוריה הייחודיים כדי לעזור לאנשים להתחבר לטבע ולעצמם.

Make your own skin care at home.

בנוסף, ראיה יוצרת מפגשים מיוחדים לריפוי והתחדשות, תוך שימוש ביסודות החיים. יצירות אלו הן ביטוי מרגש של האמונה שלה בכוח הטבע ובחיבור האדם אליו.

ראיה היא לא רק מורה רוחנית ואמנית, אלא גם אישה בעלת השראה. היא גדלה בפרבר של אתונה, יוון, בבית משפחתי חם ותומך. הערכים המשפחתיים חזקים וההיסטוריה העשירה של משפחתה השפיעו עמוקות על חייה. ראיה למדה בדרך של דוגמה, דרך ספרים וסיפורי עם, וחוויות אלו עיצבו את האישה שהיא היום.

כיום, ראיה חיה בין שני עולמות: עולם המסורות העתיקות ועולם המודרני. היא מאמינה ששני העולמות הללו יכולים ללמד ולרפא זה את זה, ושהיא יכולה לשמש כגשר ביניהם.

מעוניינים להצטרף לטקסט הבא בהנחייתה של ראיה?

כשאנחנו מיישרים קו עם
,חוכמת המחזורים שלנו

אנחנו מתעוררים לפוטנציאל שלנו

ראיה אריקה מיריאן נמצאת בעונה של מאסטרשף ישראל

צלילה אל תוך עולם קסום

טקס הקקאו של ראיה

הטקס הוא חוט משותף שקישר בין האנושות לאורך הדורות. לא משנה מי אנחנו, מאיפה באנו או מהי דתנו, כולנו חווים את הצורך העמוק לחיבור, משמעות וטרנספורמציה. טקסים הם מסע אל מעבר למציאות היומיומית, הזדמנות לגעת בכוחות עתיקים ולעורר השראה עמוקה.

טקס הקקאו של ראיה הוא חוויה ייחודית שפותחת צוהר לעולם קסום של ריפוי, התחדשות והתחברות. בהנחיית ראיה, מורה רוחנית ואמנית בעלת ידע עשיר, אנו יוצאים למסע מעצים אל תוך זיכרון אבות, תוך כיבוד חיינו, השושלות והיחסים שלנו.

הטקס מתחיל לפני השקיעה ומסתיים קצת לפני חצות. לאורך המסע, אנו מוצאים עצמנו מוקפים בטבע, מוקפים בארבעת יסודות הבריאה ומתחברים לחוכמת האלכימיה של צמחי מרפא. מוזיקה מיוחדת ומעגל שירה מובילים אותנו אל תוך תפילה קולקטיבית של היטהרות, מכינים אותנו למסע אל תוך זמן החלום, שם ריפוי אמיתי הופך נגיש.

טקס הקקאו של ראיה אינו סתם מפגש חברתי. זהו מסע עמוק אל תוך עצמנו, הזדמנות לגעת בפצעים ישנים, לשחרר חסימות ולפתוח את הלב לריפוי. טקס זה פותח על ידי ראיה במשך עשרות שנים של ניסיון ולימוד עם ילידים ושבטים מאמריקה, ותחת הדרכה אינטנסיבית של כרמן ויסנטה.

מתאספים יחד

טקס הקקאו של ראיה: טקס טיהור ייחודי ומעצים

מחפשים חוויה רוחנית מיוחדת שתשנה את חייכם?
טקס הקקאו של המאסטר הוא בדיוק בשבילכם!

טקס זה אינו עוד מפגש חברתי סביב קקאו. זוהי מסע טיהור עוצמתי המבדיל עצמו מכל טקס קקאו אחר. במשך הטקס, אנו נחווה את ארבעת היסודות: מים, אדמה, אוויר ואש, תוך התחברות למזבח חי, לאמנות התפילה והכוונה, ולחוכמת הצמחים.

הטקס מובל על ידי מוזיקה מיוחדת, תנועה וטכניקות ריפוי שיעשירו את חייכם היומיומיים.

הצטרפו אלינו לטקס הקקאו הבא ותגלו עולם חדש בתוך עצמכם

Maestra cacao CEREMONY

תאריך מסוים ושעה 17:00-23:00
SOLD OUT

פרדס חנה

הקורסים שלי

הצטרפו אליי ולמשתתפים נוספים בקורסים עמוקים אלו העוסקים בפרקטיקות יופי טבעיות, קקאו ויצירת קהילה באמצעות תרופות האדמה.

קורס

סדנת הכנת תרופות מרפא ותכשירים מזינים על בסיס סופרפוד.

למדי להכין תכשירים טבעיים ייחודיים לך - סרומים, קרמים, שמנים, אבקה, תמציות, שיקויים ועוד - בהתאם לצרכים שלך

קורס

קסם הקקאו: פורמולות, בישול, קדירות וזמן החלום

לימוד מעשי של טכניקות פירסום, תרופות ומתכונים עם קקאו, כולל פרקטיקות טקסיות ואומנויות הריפוי. קורס זה מיועד לכל מי שנשבה בקסמו של הקקאו, הבישול, הקדירות וזמן החלום.

טרה טבע. טיפוח העור בעזרת סופרפוד

טרה טבע הוא פרויקט שנוצר בשנת 2012 מתוך הרצון ליצור דרך יעילה ואלטרנטיבית לטיפול עצמי עם מזונות סופר-פוד אופנתיים המציעים תוצאות אמיתיות.

זהו קו מוצרים קוסמטי מהפכני לטיפוח העור ותרופות צמחיות שעוצב בעבודת יד עם סינרגיות צמחיות, מזונות על ומרכיבים טבעוניים טהורים לתוצאות מיטביות. זה השד שלי בבקבוק.

Play Video

קרם פנים כורכום

קבל את זוהר הלחות עם
מזונות עור צהוב

קקאו זוהר

מסיכת קרצוף לפנים למראה נקי ובהיר יותר

SPIRULINA HYDRATOR

שייק פנים סופר ירוק המיועד לחידוש ותיקון

Goji Berry Oil

סרום יומי פירותי לתוססת
למראה עור

A fruity daily serum for a vibrant looking skin

הירשמו לטקס הבא